Welcome to English land!

неділя, 9 липня 2017 р.

ЗНО 2018Іноземна мова в 2018 р. буде четвертим обов'язковим іспитом ЗНО 
На сьогоднішній день в списку обов'язкових дисциплін залишаються математика (яка може бути замінена або історією біологією, якщо цього потребує обрана спеціальність), а також українська мова та література. Третій тест випускники визначають, виходячи з вимог обраного Внз. Швидше за все, до переліку обов'язкових дисциплін з часом додасться іноземна мова, причому вже в новому, дворівневому вигляді. Тому сміливо можна готуватися до проходження одразу 4-х випробувань в 2018 році.

У 2017 році мовні ЗНО складалися з 43 завдань, які потрібно пройти за 2 години. Структурно робота поділялася на три частини:
  1. перевіряє навички читання. Тут було запропоновано 22 завдання;
  2. оцінює навик використання іноземної мови. Ця частина містить 20 завдань; 
  3. перевіряє навички письма. Дана частина містить одне завдання відкритої форми. 
Іспит з іноземних мов передбачає аудіювання 

Деякі завдання з частини читання і використання частин мови і листи служать підставою для виставлення оцінки в рамках госаттестации школярів. Форма завдань передбачає:
вибір однієї правильної відповіді в завданнях №1-1623-32 і 33-42 (1 бал за кожний); 
заповнення пропусків у тексті в №17-22 (1 бал); 
розгорнутий відповідь №43 (до 14 балів). 
Тим не менш, структурна складова квитка 2018 року, швидше за все, буде змінена у відповідності з дворівневим підходом. Що саме зазнає зміни (а також як будуть розподілятися бали за письмову частину і аудіювання) поки не відомо. Зараз за квиток можна отримати 56 балів.
Джерело тут

Немає коментарів:

Дописати коментар