Welcome to English land!

Веб кейс

Онлайн сервіс Study Stack для створення дидактичних матеріалів для освіти. Набравши один раз комплект запитань і відповідей ви отримуєте кілька варіантів для генерації дидактичних матеріалів в ігровій формі.
Я спробувала і поспішаю поділитися....
Сapitals

Соціальний сервіс bubbl.us за умови наявності Інтернету дозволить досить швидко побудувати графічну схему, не обмежуючи користувача в робочому просторі. Створену схему можна зберегти у форматі .jpg або .html, роздрукувати або використовувати в подальшій роботі як малюнок, розмістити на своєму сайті. Цей соціальний сервіс дозволяє спільно редагувати графічну схему, що відкриває нові можливості для організації колективної діяльності в мережі. На уроці англійської мови його можна використовувати у вправах «Brainstorm».Bubbl.us is an awesome classroom tool for both teachers and students to create advance graphic organizers to display information.
І ось, що я вже створила...
Хмара "Clothes"
Хмара "Snow"

Це соціальний сервіс, інструмент для створення цифрових історій, за допомогою якого будь-хто може легко створювати власні 3D  книги. Я спробувала і мені дуже сподобалося. І ось, що вийшло...

3 D книга


Create your own Rebus Puzzle using free online Rebus Maker. It's very simple and interesting!

Ребуси

- це ресурс для створення кросвордів в режимі онлайн без попередньої реєстрації користувача або інсталяції програми. Для того щоб почати роботу з даною програмою, необхідно визначитися з тематикою складається кросворду. Після чого можна приступити до створення. Мишкою виділяємо область на робочому полі у відповідності з кількістю букв у слові, спливає область для написання спочатку самого слова, потім завдання, питання до загадываемому речі, натискаємо "готово". І так далі заповнюємо весь кросворд. Після заповнення користувачеві доступні посилання, за яким інші користувачі зможуть переглянути ваш кросворд.
Кросворд "School subjects"
Кросворд "Food"

Cacoo - це онлайн-сервіс для створення, спільного використання та публікації діаграм.Cacoo - це зручний онлайн інструмент малювання, який дозволяє створювати різні діаграми, такі як карти сайту, каркасні схеми, UML та мережеві графіки. Cacoo можна використовувати безкоштовно. Cacoo робить спільну роботу реальністю! Діаграми, створені у Cacoo може бути відредаговані кількома людьми одночасно.
Я створила mind-map
 Blendspace is an easy-to-use platform for creating multimedia lessons that kids can access online.
My lesson here.

Немає коментарів:

Дописати коментар